Ali Ahmeti: Sbesoj se në jetë do humb ndonjëher! (Video)

Shpërndaje

Mbrëmë në emisionin Click Plus ishte i ftuar Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim z.Ali Ahmeti, ku folën për zgjedhjet e 15 Korrikut dhe fitoren e BDl-së.

Gazetari e pyet se përse Sela, Kasami, Gashi dhe Mickoski nuk ta kanë uruar fitoren?

Ahmeti: Duhet ti pyesës ata sepse une nuk e di, unë çka të bëja a të ua uroja humbjen atyre po të kisha humb unë do i uroja, kur e humbëm Gostivarin nga Rufi Osmani nuk ishte e lehtë për mua e kam thirr dhe e kamë uruar.

Nuk e di nëse ndonjëherë se a do ta provojë humbjen sbesoj se në jetë do humb ndonjëher.