Befason Arta Nitaj, kush është mashkulli që po e shoqëron në shtrat (Video)

Shpërndaje

Modelja dhe ish aktorja e serialit “O sa mirë”, së fundmi në rrjetin social instagram, ka shpërndarë një video duke vallëzuar para pasqyrës në një dhomë gjumi, por pa dashje ajo ka zbuluar që një mashkull po e shoqëronte atë.

Për më shumë shikoni videon. KËTU