Familja e Dua Lipës zgjedhin Ulqinin për pushime

Shpërndaje

Familja e këngëtares së njohur botërore, Dua Lipa, kanë zgjedhur të pushojnë në Ulqin këtë sezonë të verës.

Familja e Dua Lipës ka nisur pushimet. Babai i këngëtares, Dukagjin Lipa ka publikur imazhe në rrjete sociale bashkë me bashkëshorten dhe fëmijët.

Lipa ka zgjedhur Ulqinin njërin nga vendet për ta vizituar këtë verë. Në fotot që ka postuar ka shkruar: ‘Distancimi shoqëror nga një milje detare’.

Ai ka zgjedhur të tregoj edhe bukuritë e bregdetit të Ulqinit, duke pozuar afër Kalasë.

Dua po mungon në këto pushime pasi ajo po qëndron në Londër.

Foto Instagram