“Kur të do, të do”, Anita nxjerr foton intime me Ramush Haradinajn

Shpërndaje

Anita Haradinaj ndau me ndjekësit disa momente të lumtura pranë më të dashurve të saj. Fillimisht, ajo postoi fotografi bashkë me djalin, ndërsa më pastaj ndau një tjetër imazh bashkë me Ramushin.

Përmes asaj fotografie, Anita tregoi se sa e lumtur është krah bashkëshortit dhe nuk kurseu fjalët e ëmbla për të.

“Kur t’don t’don!!!”, janë fjalët që Anita ia shoqëroi asaj fotografie. Kujtojmë se çifti janë prindër të tre fëmijëve.