Lazim Destani sot ka ditëlindjen, KF Shkëndija i dërgon urimin e veçantë

Shpërndaje

Kemi kënaqësinë që sot t’i urojmë ditëlindjen të parit të KF Shkëndija, z. Lazim Destani .

I nderuar z. Lazim, ne kuqezinjtë së bashku, futbollistët, stafi teknik, administrata dhe kryesia e klubit ju urojmë jetë të gjatë, shëndet dhe paçi gjithmonë lumturi së bashku me më të dashurit tuaj. Besojmë fuqishëm se edhe ne do të kontribuojmë në gëzimet tuaja!

Gëzuar Ditëlindjen!

Lazim Destani sot ka mbushur 66 vjet.