Luana Vjollca dëshmon se e ka trupin e fortë edhe pa photoshop

Shpërndaje

Luana Vjollca u shfaq tejet provokuese në videon e fundit.

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, pozon shpesh joshëse, sidomos gjatë verës nga pushimet në bìkinì.

Shpesh herë është akuzuar për fotoshop pasi format e saj, i dilnin superseksi edhe në fotot që publikonte.

Tani ajo ka vendosur t’ua mbyll gojën të gjithëve me një video ku shfaqet në bìkìnì dhe duket tejet tërheqëse.

Këngëtarja video e publikoi pasi erdhi fillimisht me një foto provokuese me të njëjtat bìkìnì.

VIDEO

FOTO INSTAGRAM LUANA VJOLLCA