Morena, e “nxehtë” në fotosesionin e fundit

Shpërndaje

Morena Taraku ka realizuar një fotosesion të ri ku tregon asetet e saj

Bukuroshja kosovare, që kalojë pandeminë në Stamboll të Turqisë dhe vazhdon të qëndrojë atje edhe tani ka postuar sot disa foto të nxehta në rrjetet sociale.

Sot ajo ka postuar disa foto para një milion ndjekësve të saj në Instagram ku tregon trupin e saj seksi.

Ndryshe, këngëtarja ka realizuar edhe një këngë me videoklip të cilin e ka lansuar gjatë pandemisë.

Foto Instagram Morena: