Morena Taraku pozon gjysmë e zhv.eshur duke pastruar makinën

Shpërndaje

Morena Taraku është shfaqur tejet joshëse. Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, së shpejti do të vijë me këngë të re.

Kënga e saj e re do të jetë bashkëpunim me reperin Stresi. Derisa pop resin për lansimin e këngës, Morena dhe Stresi po shpërndajnë në rrjetet e tyre sociale foto nga xhirimet e klipit.

Së fundmi Morena e ka publikuar një foto ku shfaqet provokuese mbi makinë duke e pastruar atë.

Foto instagram: