Po pozonte pa reçipeta, Bleona rrëzohet keq në bulevardin e yjeve në Hollivud

Shpërndaje

Bleona Qereti së fundmi ka realizuar një set fotografish në rrugët e SHBA-së.

Gjatë xhirimeve asaj i ka ndodhur një e papritur.

Duke pozuar, këngëtarja ka rrëshkitur dhe është rrëzuar në trotuarin e të famshëmve.

Ajo shihet pa reçipeta, vetëm me një rrjetë në trup dhe mbathje.

Sipër ka veshur një xhaketë dhe në këmbë një palë çizme të bardha me taka.

Këtë moment ajo vetë e ka publikuar në “Instagram” dhe shkruan: “Plagosje në krye të detyrës”.

Nuk kanë munguar komentet e shumta krahas videos.

Në video e gjeni këtë moment: VIDEO