Tërboi rrjetin me bikini, nuk do ta besoni sa ka kushtuar veshja e Norës

Shpërndaje

Këngëtarja Nora Istrefi edhe pse është bërë nënë e një vajze disa vite më parë, vazhdon të ruajë forma perfekte trupore të cilat do t’ja kishte zili kushdo.

Një ditë më parë Nora u shfaq teksa levizje në mënyrë mjaft joshëse me bikini buzë pishinës në oborrin e shtëpisë.

Ajo mbante veshur një palë bikini ngjyrë gri të markës Alessandra Rich të cilat kushtonin 195 euro.

Një palë syve të firmës Balmain që kushtojnë plot 750 euro si dhe një palë vëthë dragua ngjyrë ari të floramazon që kushtojnë 300 euro.

E gjithë veshja e saj e përbërë nga bikini, një palë syze dielli dhe një palë vathë ka kushtuar në total sipas faqes “What they Wearin” plot 1245 euro.

Epo duke parë se sa mirë dukej Nora, le të themi që ja ka vlejtur.