Zekiri : Janë shpifje informacionet se nuk do të votoj qeverinë e re

Shpërndaje

Deputeti i Lidhjes Social Demokrate, Muhamed Zekiri nuk ka pranuar të komentojë shkrimet të cilat u publikuan dje në rrjetet sociale kinse nuk do ta votojë qeverinë LSDM-BDl.

I kontaktuar nga News33, Zekiri tha se shkrimet e publikuara janë shpifje dhe thotë se nuk ja vlenë që të komentohen portale që janë pa adresë.

Kujtojmë në shkrimin e publikuar thuhej se përveç Zekirit edhe deputeti Lëvizjes Besa, Fadil Zendeli është kundër të njejtës.