Humanisti Kastrati i bën me shtëpi 7 jetimat në Haraçinë

Shpërndaje

Humansti i madh, Halil Kastrati iu del në ndihmë 7 jetimave nga Haraçina e Shkupit, njofton ALBAZONE MEDIA.

Postimi i plotë:

Edhe pse gezim por syri loton😢😢😢

7 femijet Jetim nga Haraçina e Shkupit hyjne ne shtepi te re

Storia e tyre eshte shume prekese

Perhajr shtepia e re!

Arsim Kabashi “Cima Construction “eshte donator i kesaj shtepie

Faleminderit Irfan Buçi per organizimin dhe perfundimin e ketij projekti bamires

Une dhe keta jetima ju urojm kete dite te xhuma dhe lutemi per ju kudo qe jeni

Zoti kurre mos ju humbte