Nën ritmet e çiftelisë dhe këngës “Say my name”, Bebe Rexha dhe tezja e saj ia hedhin valles (Video)

Shpërndaje

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan fotografi e video të ndryshme me fansat e saj.

Së fundmi ka publikuar një video interesante për ndjekësit e saj. Në këtë video shihet artistja duke vallëzuar me tezen e saj nën ritmet tradicionale shqiptare.

Nën ritmet e çiftelisë e së bashku me këngën “Say my name”, artistja dhe tezja e saj ia hedhin valles.

VIDEO1

VIDEO2