E çuditshme: 20-vjeçari i ve flakën ‘për qejf’ makinës 150 mijë dollarëshe (Video)

Shpërndaje

Nuk dihet arsyeja, por një i ri rus i ka vënë flakën një makine që çdokush tjetër e ka ëndërr.

Ngjarja e çuditshme ka ndodhur në Rusi, ndërsa 20-vjeçari i ka vënë zjarrin një makine tip “Mercedesi AMG GT 63 S”, të zi, e cila ka një vlerë prej 150 mijë dollarësh.

Nuk dihet arsyeja pse Mihali e ka ndërmarrë këtë akt, ndërsa në videon e filmuar nga vetë ai shihet shumë i qetë dhe në qejf.