Gold AG i këndon nuses (Video)

Shpërndaje

Gold AG nuk po ndalet. Pas projektit “Sofra e nënës” ka publikuar një tjetër këngë.

Këtë herë, Ariani erdhi në bashkëpunim me Mërgim Mjekun.

Kënga mban titullin “Nuse” e shkruar nga Gold AG dhe B2N ku ky i fundit ka krijuar dhe instrumentalin.

Videoklipi është punuar nga MProduction e teksa në të shfaqet edhe aktori Muhamed Arifi.