Ish Miss Kosova provokon Enver Petrovcin i kërkon Vallzim sensuali live në emision! ja si reagon Enver Petrovci!

Shpërndaje

Enver Petrovci aktor i madh i skenës njëherit edhe profesor i akademisë së Arteve, është befasuar e provokuar në emisionin Kojshia Show nga Ana Mehmetaj ish miss Kosova.

Për ta parë këtë spektakël që dhuruan Enver Petrovci dhe Ana Mehmetaj ju ftojmë të ndiqni emisionin që nga minuta e 41:00.

Shiko Videon: