Përmendi mbylljen shkaku i pandemisë, qytetari kërc.ënon Hotin: Kam me ta shti flakën

Shpërndaje

Një qytetar ka kërcë*nuar kryeministrin e vendit, Avdullah Hotin, pas një postimi të këtij të fundit rreth gjendjes me koronavirus.

Qytetari i cili ka kërcë*nuar Hotin përmes një komenti në Facebook, e ka fshirë më pas kërcë*nimin e tij.

“Un jam qaj i Pari që ka me ardh midis qeveris me ta shti flaken me ta q… at gjak M*** qe ki maje men ko mu ba Kurban i shqiptarve provo mbylle venin“, ka shkruar ai në Facebook.

Hoti sot përmes një postimi tha se institucionet po bëjnë të gjitha veprimet e nevojshme, na duhet kujdes maksimal dhe solidaritet i plotë për të evituar mbylljen totale.