Shaqiri në një lidhje me Jennifer Lopezin shqiptar?

Shpërndaje

Futbollisti i talentuar shqiptar, Xherdan Shaqiri po jeton një romancë të re dashurie.

“Prive” ka mësuar se Shaqiri është në një lidhje me këngëtaren Dhurata Ahmetaj e cila u bë shumë e njohur prej ngjashmërisë me Jennifer Lopez.

Çifti ende nuk e ka bërë publike lidhjen dhe në rrjete sociale nuk kanë rënë aspak në sy që janë bashkë.

Ndërkohë Dhurata është shkëputur nga muzika dhe daljet publike i ka rralluar.