Trejsi Sejdini në “Shiko Kush LUAN”: Enca e meriton një shpullë nga unë!

Shpërndaje

Miss Universe Trejsi Sejdini ka qenë një nga të ftuarat puntatën e tretë të spektalit “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën.

E gjetur në sfidën e “ringut” përballë personazheve të famshëm; Trejsi gjithë “inatin” e kishte me këngëtaren e famshe, Encën.

Ajo zbuloi se nuk do të krijojë kurrë miqësi me këngëtaren; madje sipas lojës zgjodhi Encën si artisten të cilën e cilëson si “0 me bisht”. Ndërkohë edhe pyetjes se cila nga artistët meriton një shpullë nga ajo; modelja zgjodhi këngëtaren Haxhiaj./Top Channel