Vr.asja e pronarit të “Selo Tours” në Serbi: Publikohen pamje nga shkëmbimi i zjarrit (Video)

Shpërndaje

Sonte në Novi Pazar ka ndodhur një ngjarje e rë*ndë, ku persona të panjohur dyshohet se kanë vr*arë pronarin e një agjencioni turistik nga Prishtina, dhe kanë pla*gosur një tjetër.

Mediet raportojnë se vik*tima është Selajdin Janjeva, pronari i agjensionit turistik “Selo Tours” nga Prishtina, ndërsa ka mbetur i pla*gosur baxhanaku i tij.

Pas të shtë*nave, vr*asësi është në arrati ndërsa Policia është në kërkim të tij, shkruan Kurir.

Portali lokal Sandzak Live ka publikuar pamje të shkëmbimit me ar*më zjarri, të siguruara nga kamerat e sigurisë.

Policia është në vendin e ngjarjes duke kryer hetimet, teksa edhe ambulanca shihet aty.