Ahmeti uron Bulliqin dhe VV-në: Porosia e qytetarëve në Podujevë ishte e qartë

Shpërndaje

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reaguar pas publikimit të rezultateve nga zgjedhjet e jashtëzakonshme në Podujevë.

Ahmeti ka uruar Shpejtim Bulliqin dhe Lëvizjen Vetëvendosje, duke thënë se edhe për mandate të shkurtuar porosia e qytetarëve në këtë komunë ishte e qartë, transmeton lajmi.net.

Postimi i plotë:

Urime Shpejtim Bulliqit dhe Lëvizjes Vetëvendosje për fitoren në zgjedhjet lokale në Podujevë. Edhe pse për mandat të shkurtuar porosia e qytetarëve në Podujevë ishte e qartë!

Suksese në realizimin e programit!