E pazakontë, Enca kërkon të dashur në Instagram dhe tregon si të aplikoni

Shpërndaje

Enca, këngëtarja shqiptare, është protagoniste aktive në Instagram, dhe shumë e komentuar nga fansat e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar diçka në story.

Të paktën nga ajo që Enca ka shkruar thotë se po kërkon për një të dashur.

Mënyra se si mund të aplikoni është shumë e thjeshtë, mjafton të dërgoni një mesazh në inbox-in e këngëtares, ku tregoni edhe arsyet se pse dëshironi të jeni i dashuri i saj.

“Po kërkoj për një të dashur të ri. Dërgoni aplikime dhe arsye në mesazh”, shkruan Enca.