Halil Kastrati merr pjesë në zbulimin e shtatores së komandantin legjendar Adem Jashari në Prizren (Foto)

Shpërndaje

Humanisti dhe udhëheqësi i shoqatës “Jetimat e Ballkanit”, Halil Kastrati sot ka marr pjesë në zbulimin e shtatores së komandantin legjendar Adem Jashari në Abi Çarshia, Prizren, njofton ALBAZONE MEDDIA.

Postimi i plotë:

I nderuar qe isha i ftuar në zbulimin e shtatores së komandantin legjendar Adem Jashari në Abi Çarshia, Prizren.

Nder edhe më i veçantë qe në këtë ceremoni ishim bashkë me familjen Fusha dhe kryetarin e Skenderajit z. Bekim Jashari ,ministrin e mbrojtjes z.Anton Çuni, me kampionin e botës në boks Haxhi Robin Krasniqi si dhe me kryetarin e bashkesisë Islame në Prizren, Besim Berisha.