Labi rrëqeth me fjalët pas përcjelljes për në banesën e fundit të 24 vjeçares Valentina Ibrahimi

Shpërndaje

Sot i është dhënë lamtumira e fundit 24 vjeçares nga Ferizaj, Valentina Ibrahimi, e cila humbin jetën nga leukemia akute.Në varrimin e saj mori pjesë edhe këngëtari Labi i cili u angazhua të mblidhte para pë shërimin e saj.Ai u ka shprehur ngushëllime familjarë dhe ka falenderuar të gjithë ata që kontribuan për rastin e saj.

Tutje ai ka theksuar se duhet të vazhdohet me zgjidhjen e rasteve pa e humbur vullnetin sepse edhe ndonjë ditë edhe ne do jemi afër saj në botën tjetër.

Postimi i plotë:

Sot iu dha lamtumira e fundit dhe me dhimbje të madhe vajzës nga Ferizaj, Valentina Ibrahimi!

Dua të ju falenderoj të gjithëve për kontributin që keni dhënë për Valentinën, por, edhe për rastet tjera!Ju lumtë për gadishmërinë të gjithëve!Ndêrsa familjes dhe miqëve tê familjes ngushëllimet më të sinqerta nga ne!Të vazhdojmë me zgjidhje të rasteve që janë harruar nga ky shtet, pa e humbur kurrë vullnetin sepse fundja edhe ne një ditë do të jemi afêr TINÊS në botên tjetër!

Me nderime , Labinot Tahiri Kosovë e Shqipërisē!