Rama i përgjigjet Bashës: Unë nuk fshihem pas asnjë komiteti

Shpërndaje

I menjëhershëm ka qënë reagimi i kryeministrit Edi Rama për kryedemokratin Basha. Përmes Twitter-it, Rama thotë se nuk fshihet dhe se e kupton Bashën, duke i kujtuar disa nga zhvllimt e fundit në kampin blu.

Postimi i plote i Edi Ramës:

Lulëzim unë nuk fshihem pas asnjë komiteti, po ty të kuptoj se ti i bën komitetet për t’u fshehur siç bëre komitetin për të “vr*arë” çunin e Fariut me patllaken Bujar Nishanit e Salianjin me thi*kën e Genc Rulit! Dhe në fund vr*ave PD va*rrose Komitetin dhe hëngre shpu*llën e Saliut!