Si janë dhe si duhet të veprojnë shqiptarët nga perspektiva e 28 nëntorit 1912, flasin Sela e Kurti

Shpërndaje

Në vigjilje të festës së 28 nëntorit, ditës së pavarësisë së shtetit shqiptarë Lëvizja Vetëvendosje organizoi një bashkëbisedim online me temë “Si janë dhe si duhet të veprojnë shqiptarët nga perspektiva e 28 nëntorit 1912”, në këtë bashkëbisedim online të realizuar nëpërmes “Zoom”, u prononcuan Ziadin Sela, kryetar i Aleancës për Shqiptarët, Albin Kurti, kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje, Enis Sulstarova, Mrika Limani dhe Nik Gjelo, për më shumë ndiqeni videon.