Zaev uron Bidenin: Ardhmëria para nesh, e ndritshme

Shpërndaje

Urime për Presidentin e sapo zgjedhur Xho Bajdenin dhe Nënpresidenten Kamal Haris! – ka shkruar në profilin e tij zyrtar Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev.

“Jam i sigurt se do të vazhdojmë t`i zhvillojmë marrëdhëniet e shkëlqyeshme që i kemi me SHBA-të dhe ta thellojmë aleancën tonë në NATO, por edhe në të gjitha fushat. Ardhmëria para nesh është e ndritshme! – ka shkruar në Facebook Kryeministri Zoran Zaev.