Cilin politikan shqiptar do hidhte nga avioni Duda Balje?

Shpërndaje

Deputetja e Kuvendit të Kosovës Duda Balje ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan” me Luana Vjollcën.

Në një moment asaj i është kërkuar të zgjidhte mes Edi Ramës dhe Lulëzim Bashës.

Ajo u pyet se cilin prej tyre do të hidhte nga avioni?

Balje zgjodhi kreun e PD-së, Lulzim Bashën.

Shiko VIDEO