Lleshaj reagon pas dorëheqjes: Me brengë në shpirt për humbjen e padrejtë të jetës së një djali të ri

Shpërndaje

Sandër Lleshaj reagoi në rrjetet sociale për dorëheqjen e dhënë pas vr*asjes së të riut Klodian Rasha nga një efektiv i Policisë së Shtetit.

Postimi i plotë:

Janë këto arsye që më kanë bindur se TANI ËSHTË MOMENTI për të mbyllur një kapitull angazhimi në krye të Ministrisë së Brendshme, me brengë në shpirt për humbjen e padrejtë të jetës së një djali të ri, i qetë për trajtimin e drejtë të ngjarjes dhe krenar për vendosjen e një standardi.

Deklaratë e Ministrit të Brendshëm Sander Lleshaj