Pacolli tregon se si do të dukej Prishtina sipas projektit të tij

Shpërndaje

Kryetari i Aleancës Kosova e Re Behgjet Pacolli, prezantuar projektin e tij për Prishtinën.

Me këtë rast Pacolli, ka treguar si do të dukej kryeqyteti.

“Projekt i gatshëm për implementim në Prishtinë (tani përmes procedurave ligjore), ku kostoja harmonizohet me cilësinë, standardet e larta, sigurinë dhe komoditetin. Shpresoj të filloj shumë shpejt për të hapur perspektiva të reja punësimi !!”.