Vjosa Osmani shton flamurin e Dardanisë në oborrin e Presidencës

Shpërndaje

U.d., e presidentit të Kosovës, Vjosa Osmani ka vendosur flamurin dardan përpara Presidencës, njofton ALBAZONE MEDIA.

Osmani në videon që ka publikuar në Facebook, shihet se flamuri dardan është vendosur krahas atij të Kosovës dhe Bashkimit Evropian.“Mirëmëngjesi”, ka shkruar Osmani sipër kësaj videoje.