Kështu u përshëndetën Enver Hoxhaj dhe Albin Kurti (Video)

Shpërndaje

Dje Kosova ka festuar 13 vjetorin e pavarësisë.

E në nder të kësaj, mbrëmë krerët e shtetit, politikanë e ambasadorë janë mbledhur për të festuar bashkë.

Vjosa Osmani ngriti dolli me Avdullah Hotin, ndërsa të pranishëm ishin edhe Enver Hoxhaj e Memli Krasniqi nga PDK, shkruan Bota sot.

Ata u përshëndetën me liderin e VV-së, Albin Kurtin.

Momentin mund ta shihni në videon e mëposhtme, nga minuta 01:05.