Morena Taraku thyen çdo pritshmëri! Videoja e saj në dëborë do shkrinte dhe akullnajat

Shpërndaje

Këngëtarja Morena Taraku ka goditur sërish, dhe sërish jo me një hit por me trupin e saj bombastik.

Duke shfrytëzuar dëborën, Morena ka zgjedhur formën më perfekte për të treguar linjat e saj për t’u pasur zili.

E zhv*eshur, Morena hidhet në dëborë dhe shkruan se kështu duhet shkrirë dëbora.

Ajo çka mori edhe më shumë vëmendje është transformimi saj, pasi u shfaq me flokë të kuqe.

VIDEO