“Covid shkofsh e mos u kthefsh” – Kjo ishte kënga që Cima e kishte kënduar në një emision

Shpërndaje

Sot në moshën 71 vjeçare ka vdekur aktori i njohur shqiptar, Rasim Thaçi Cima, si pasojë e COVID-19.Lajmi është i ditur nga familjarët e aktorit por edhe është konfirmuar nga Klinika Infektive.
Ai ka 13 ditë që ishte duke vuajtur nga COVID-19 dhe ishte i shtrirë në QKUK.

Në emisionin e fundit si mysafir, ishte te emisioni i Robert Berishës, ku edhe kishte kënduar një këngë kushtuar COVID’it.