E rrallë: Bekim Jashari dhe Halil Kastrati ia thonë këngës (Video)

Shpërndaje

Bekim Jashari është i ftuari i radhës në emisionin “E Premtja me Halil kastratin”.

Ai në emision bashkë me Halil Kastratin janë shfaqur duke i rënë çiftelisë.

Madje, Jashari ia thotë edhe këngës patriotike.

Në këtë emision ai ka treguar edhe disa situata të dhimbshme nga jeta e tij.