Feta Alimi i uron shërim Selës: Do ja dalësh, miku im

Shpërndaje

Feta Alimi i ka uruar sherim të shpejtë kryetarit të Alenacës për Shqiptarët, Zijadin Sela, i cili dje rezultoi pozitiv me Kovid.

“Do ja dalish, sepse ke shpirt luftarak miku im”, ka shkruar Halimi nga burgu i Idrizovës.

Sela gjatë ditës së djeshme e bëri të ditur se është pozitiv me Kovid.

“Të dashur miq. Sot bëra PCR testin për COVID 19 dhe më duhet të ndaj me ju rezultatin e këtij testi. Është pozitiv.

Jam mirë, klinikisht pa ndonjë shqetësim, por protokollet mjeksore duhet respektuar prandaj më duhet të vetëizolohem për ca ditë. Respektoni masat, ruajeni veten dhe të tjerët…
I juaji Ziadin Sela”, ka shkruar Sela gjatë ditës së djeshme.