LAJMI I FUNDIT: Ndërron jetë ikona e humorit Rasim Thaçi – CIMA

Shpërndaje

Ka ndërruar jetë në moshën 71 vjeçare humoristi i mirënjohur Rasim Thaçi.

Lajmin e ka konfirmuar i biri i tij Artan Thaçi.

Kujtojmë se Rasim Thaçi ka qenë i infektuar me COVID-19 dhe të njëjtit i ishte përkeqësuar gjendja shëndetësore si pasojë e virusit.