LAJMI I FUNDIT: Paralajmërohet deklarata e pazakontë e Lulzim Bashës nga selia e PD-së

Shpërndaje

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të bëjë një deklaratë të pazakontë mbrëmjen e sotme nga Selia e PD-së.

Sipas një mesazhi që ka siguruar Fax News, Lulzim Basha do t’i drejtohet me një deklaratë të pazakontë mbështetësve të PD-së, prandaj dhe kërkohet pjesmarrja e të gjithë strukturës.

“Në orën 18:00 Kryetari Basha do të jetë në një deklaratë të pazakontë, ashtu si dhe ne ndodhemi!!! Kërkohet pjesëmarrja e të gjithë strukturës për mbështetje të kësaj deklarate,” thuhet në mesazhin e siguruar nga Fax News.