Ziadin Sela: Urime të përzemërta ekipit shqiptar të futbollit Klubit “Shkëndija” titullin kampion

Shpërndaje

Kryetari i ASH-së, Ziadin Sela ka uruar ekipin shqiptar të futbollit Klubit “Shkëndija” të Tetovës për titullin kampion në sezoin 2020/2021, njofton ALBAZONE MEDIA.

Urimi i plotë:

Urime të përzemërta ekipit shqiptar të futbollit Klubit “Shkëndija” titullin kampion për sezonin 2020/2021.

K.F Shkëndija, nuk e ndali as pandemia për sukseset e njëpasnjëshme duke u shpallur kampion në Ligën e parë të futbollit në RMV, duke i bërë krenarë të gjithë sportëdashësit shqiptar kudo.

Urime futbolistëve, stafit teknik, administratës, Kryesisë, Pronarit Ecolog dhe mbi të gjitha tifozëve “Ballistë” që edhe pse në distancë ndaj ekipit të tyre të zemrës ata e kanë përkrahur pa rezerve me gjithë qenien e tyre!

Gëzuar!