Zv.ministri i Kulturës, Sedat Sulejmani mesazh Alternativës

Shpërndaje

Zv/ministri i kulturës Sedat Sulejmani nëpërmjet rrjetit social Facebook ka thumbuar Alternativën, pas dyshimeve për keqpërdorime deri sa ata drejtonin me dikasterin e Kulturës.

Sulejmani ka deklaruat se ata u munduan dikur ta vjedhin Lëvizjen Besa, por nuk ia dolën dhe e vodhën ministrinë e Kulturës.

Ja postimi i Sulejmanit:

“U munduan ta vjedhin Levizjen BESA por nuk ja arriten, hyren ne qeveri dhe e vjodhen Ministrine e Kultures!”, ka shkruar Sulejmanin.