“Allahu ua shpërbleftë mundimet”, Duda Balje poston foton me mbulesë

Shpërndaje

Deputetja e Unionit Socialdemokrat, Duda Balje, ka publikuar disa fotografi me mbulesë

Balje në profilin e saj në Instagram, ka publikuar dy fotografi ku shihet me mbulesë.

Ajo është komentuar shumë edhe për veshjen e saj dhe paraqitjen në publik, por kësaj radhe duket krejtësisht ndryshe.

“Allahu ua shpërbleftë mundimet”, ka shkruar Balje në njërën prej fotografive të postuara.