Fansi maqedonas viral në rrjetet sociale, nuk e vërejti se e kishte daullen e çarë (Video)

Shpërndaje

Maqedonia e Veriut dhe Holanda po zhvillojnë sot ndeshjen e fundit të fazës së grupeve.

Megjithatë, në takimin që kishte Maqedonia e Veriut me Ukrainën, nga kamerat u regjistrua një sekuencë shumë interesante e një tifozi, i cili vazhdoi që të qëllonte daullen që ka me vete në stadium, edhe pse lëkura e saj ishte çarë tërësisht.