Kandidati për kryetar komune të Zhelinës, Fatmir Izairi nga BDI-ja nis takimet me Këshillat vendor (Foto)

Shpërndaje

Kandidati për kryetar komune të Zhelinës Fatmir Izairi nga Bashkimi Demokratikë për Integrim sonte mbajti takim me Këshillat vendor të BDI-së dega Zhelinë, përcjell ALBAZONE MEDIA.

Njoftimi nga Izairi në facebook:

Atmosfera nga takimi me Këshillat Vendorë ku u bisedua në lidhje me rrumbullaksimin e platformës zgjedhore si dhe u diskutua rreth qasjes së aktivistëve në fushatë.

Disponim dhe mentalitet fitues te të gjithë të pranishmit.

#Bashkë