Protestuesit i hedhin ngjyrë të kuqe Qeverisë së Kosovës (Video)

Shpërndaje

Protestuesit kanë hedhur ngjyrë të kuqe në drejtim të Qeverisë së Kosovës gjatë marshit kundër vr*asjes së grave.

Të njëjtën e kanë bërë edhe dje në Ferizaj ku ngjyrë hodhën në drejtim të Policisë së Kosovës dhe Prokurorisë Themelore në Ferizaj në protestën për vr*asjen e 18 vjeçares Marigona Osmani, njofton Klan Kosova.