Disa të rinj përleshen te kafet e Prishtinës

Shpërndaje

Një rrahje ka ndodhur mbrëmjen e së martës, te kafet e rakisë, mes disa të rinjve.

Nuk dihet se cilat janë arsyet që kanë shtyrë këta të rinj të përleshen mes tyre, mirëpo tashmë policia ka ndërhyrë dhe i ka arrestuar disa nga ta, shkruan Gazeta Infokus.

Gazeta Infokus ka siguruar pamje nga momenti i arrestimit të të rinjve që u përleshën mes vete.