Ekskluzive: Publikohen pamjet nga kamerat e sigurisë, këto janë momentet e para të tragjedisë në Tetovë

Shpërndaje

Në rrjetin social Tik Tok publikohet një video e momentit nga shpërthimi i zjarrit në spitalin modular në Tetovë ku humbën jetën 14 persona, transmeton ALBAZONE MEDIA.

Videoja është regjistruar nga kamerat e sigurisë të spitalit të Tetovës, dhe tregon se sa tmerrësisht po përhapet zjarri dhe në vetëm 3 minuta i gjithë spitali është i rrethuar nga zjarri.

Videoja gjithashtu tregon panikun që po përhapet në mesin e stafit të spitalit që po nxjerrin pacientët në karrige me rrota./infomax.mk

VIDEO