Ja kush është kandidat i mundshëm i opozitës shqiptare për Tetovën!?

Shpërndaje

Drejtori gjeneral i LAOR, Vullnet Murseli, është kandidati i Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës në Tetovë, njofton ekskluzivisht, News33.

Se Murseli është kandidat i ASH-AAA-së e konfirmojnë burimet tona brenda koalicionit.

Me Murselin, ASH-AAA pretendon të fitojë komunën e Tetovës.

Murseli do të jetë në garë kundër, Teuta Arifit nga BDI-ja.

Vullnet Murseli si kandidat i ASH-AA pritet të zyrtarizohet të hënën.