Partizani-Shqipëri: “Lutemi për Tetovën” (Foto)

Shpërndaje

Partizani ka bërë një gjest tepër fisnik sot, teksa zbritur në fushën e “Elbasan Arena” me fanella speciale, ku ishte stampuar shprehja “Lutemi për Tetovën”, duke iu shprehur mbështetje familjeve të viktimave dhe gjithë qytetarëve të Tetovës. ❤️🇦🇱🙏🏽

Postimi i plotë:

#LutemiPërTetovën🙏🙏

#JemiMeJu🔴⚫