Kuvendojnë Thaçi e Zaevi. Çka po zihet

Shpërndaje

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi sot në mëngjes në selinë e qeverisë zhvilloi një takim pune me Kryeministrin e vendit, Zoran Zaev. Njoftimi eshte publikuar ne Facebook te profili i PDSH-se. Megjithate, ne njoftim nuk jepen detaje per cfare eshte biseduar mes Zaevit dhe Thacit. Takimi mes partnereve te koalicionit qeveritar, realizohet ne prag te formatimit te qeverise qe pritet te ndodh deri ne fillim te javes tjeter.