Luana Vjollca publikon video nga shtrati, provokon me lëvizjet

Shpërndaje

Luana Vjollca i ka provokuar ndjekësit e saj.

Këngëtarja Luana Vjollca e ka marrë me shumë seriozitet muzikën, shkruan lajmi.net.

Ajo fillimisht erdhi me një projekt muzikor dhe të gjithë menduan se vetëm se e ka sfiduar veten në këtë fushë pasi është e fokusuan në moderim.

Por Luana po ia del t’i bëj që të dya. Ajo madje ka filluar të marrë pjesë edhe nëpër mbrëmje të ndryshme muzikore ku ftohet për të kënduar e edhe koncertet nuk mungojnë.

Së fundmi ishte në një të tillë në Zvicër dhe nga atje, para se të dalë në skenë e ka publikuar një video me të cilën i ka provokuar ndjekësit me lëvizjet në shtrat./Lajmi.net/

VIDEO